O nas - SOLO HOLDING sp. z o.o.
O nas

O nas

Nasza firma związana jest z motoryzacją od początku swojego istnienia tj. od 1999 roku. Aktualnie od 2009 roku, jesteśmy  jedynym w województwie dealerem marki SUBARU.

Prowadzimy zarówno sprzedaż samochodów jak i kompleksową obsługę serwisową. Obecnie dysponujemy profesjonalną stacją serwisową oraz punktem sprzedaży oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

Nastawieni na ciągły rozwój w 2014 roku oddaliśmy do użytku nowy wielostanowiskowy obiekt serwisowy, mamy najnowocześniejsze rozwiązania w regionie.

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego staramy się stale podnosić jakość świadczonych przez nas usług. Personel jest doskonale przeszkolony. Gwarantujemy miłą, fachową i kompleksową obsługę.

Zapraszamy Państwa do salonu w celu szczegółowego zapoznania się z ofertą. Jest ona bardzo bogata, dlatego z pewnością znajdą Państwo samochód spełniający wszelkie Państwa oczekiwania.

Z przyjemnością wypróbujemy z Państwem nasze samochody podczas jazd testowych. Proponujemy także wymianę używanych aut na nowe – Państwa dotychczasowe auto przyjmiemy w rozliczeniu.

Zapewniamy również kompleksową obsługę w zakresie finansowania i ubezpieczenia samochodu na preferencyjnych, dostępnych tylko u dealera warunkach.

Zapraszamy do korzystania z naszej wiedzy i doświadczenia. O motoryzacji rozmawiamy z pasją….